Subregio Utrecht Zuidoost

In de subregio Utrecht Zuidoost horen de gemeenten Zeist, Bunnik, De Bilt, Utrechtse Heuvelrug en Wijk bij Duurstede.

Contact RMC

Bezoekadres: Het Rond 1, 3701 HS, Zeist
Postadres: Postbus 513, 3700 AM, Zeist
Telefoonnummer: 14030, via dit nummer word je doorverbonden met het klantcontactcentrum van gemeente Zeist.

Algemeen e-mailadres: schoolwerkt@zeist.nl

RMC-coördinator

Lea Luijten: l.luijten@zeist.nl

Trajectbegeleider voortijdig schoolverlaten

Samira el Aamrani: 06-46444557, s.el.aamrani@zeist.nl

Kwalificatie leerplichtambtenaren mbo

Hasnae Kaid: 06-46444630, h.kaid@zeist.nl
Demi van der Werd: 06-52405747, d.van.de.werd@zeist.nl
Faouzi Bouzman: 06-50862587, f.bouzman@zeist.nl

Contact overig/leerplicht

Zeist

Leerplichtambtenaren
Thérèse Keulen: t.keulen@zeist.nl
Hetty Haarman: h.haarman@zeist.nl
Carlien Groeneweg: c.groeneweg@zeist.nl
Jamila Kaouass: 030-6987195, j.kaouass@zeist.nl

Bunnik

Algemeen e-mailadres: leerplicht@bunnik.nl

Leerplichtambtenaar
Linn Cent: 030-6594848, leerplicht@bunnik.nl

Beleidsmedewerker RMC
Julia Terlunen: 030- 6594818, j.terlunen@bunnik.nl

De Bilt

Algemeen e-mailadres: leerplicht@debilt.nl

Leerplichtambtenaar
Tessa Faas: t.faas@debilt.nl
Jaccolien van Ramselaar: 06–51535175, j.vanramselaar@debilt.nl

Beleidsmedewerker RMC
Dianne Heuvelman: d.heuvelman@debilt.nl

Utrechtse Heuvelrug

Algemeen e-mailadres: leerplicht@heuvelrug.nl

Leerplichtambtenaar
Yvonne den Hartog: 0343-565600, yvonne.den.hartog@heuvelrug.nl
Joep van Dam: 06-28242295

Wijk bij Duurstede

Algemeen e-mailadres: leerplicht@wijkbijduurstede.nl

Leerplichtambtenaren
Linn Cent: 0343-595581
Petra de Kruif: 0343-595682

Beleidsmedewerker RMC
Petra de Kruif: 0343-595682