Subregio Utrecht Zuidoost

Contact RMC

Bezoekadres: Het Rond 1, 3701 HS, Zeist
Postadres: Postbus 513, 3700 AM, Zeist
Telefoonnummer: 14030, via dit nummer word je doorverbonden met het klantcontactcentrum van gemeente Zeist.

RMC-coördinator

Lea Luijten: l.luijten@zeist.nl

Contact overig/leerplicht

Zeist

Trajectbegeleider Jongerenloket
Samira el Aamrani: 06 46444557, s.el.aamrani@zeist.nl

Kwalificatie leerplichtambtenaren mbo
Jalal Oumghar: 06 40702994, j.oumghar@zeist.nl
Hasnae Kaid: 06 46444630, h.kaid@zeist.nl
Jamila Kaouass: 030 6987195, j.kaouass@zeist.nl
Ingeborg Krouwel: 06 52697359, i.krouwel@zeist.nl

Leerplichtambtenaren
Thérèse Keulen: t.keulen@zeist.nl
Hetty Haarman: h.haarman@zeist.nl
Nancy Rietveld: n.rietveld@zeist.nl
Carlien Groeneweg: c.groeneweg@zeist.nl
Susanne van Schaik: s.van.schaik@zeist.nl

Bunnik

Algemeen e-mailadres: leerplicht@bunnik.nl

Leerplichtambtenaar
Linn Cent: 030-6594848, leerplicht@bunnik.nl

Beleidsmedewerker RMC
Julia Terlunen: 030- 6594818, j.terlunen@bunnik.nl

De Bilt

Algemeen e-mailadres: leerplicht@debilt.nl

Leerplichtambtenaar
Tessa Faas: t.faas@debilt.nl
Jaccolien van Ramselaar: 06–51535175, j.vanramselaar@debilt.nl

Utrechtse Heuvelrug

Algemeen e-mailadres: leerplicht@heuvelrug.nl

Leerplichtambtenaar
Yvonne den Hartog: 0343-565600, yvonne.den.hartog@heuvelrug.nl
Peter van der Heijde: 0343-565600, p.vanderheijde@heuvelrug.nl

Beleidsmedewerker RMC
Dick van Rijn: 0343-565600, dick.vanrijn@heuvelrug.nl

Wijk bij Duurstede

Algemeen e-mailadres: leerplicht@wijkbijduurstede.nl

Leerplichtambtenaren
Linn Cent: 0343-595581
Petra de Kruif: 0343-595682

RMC
Petra de Kruif: 0343-595682