Subregio Utrecht Noordwest

Adres

Bezoekadres: Blekerijlaan 14, 3447 GR, Woerden
Postadres: Postbus 45, 3440 AA, Woerden

Algemene contactgegevens

Telefoonnummer: 0348-428 780
E-mailadres: rblutrechtnoordwest@woerden.nl

Leerplicht en RMC-coördinator

Edwin Dubbelman: dubbelman.e@woerden.nl

Teammanager regionaal bureau leerplicht

Olga Gelauff: gelauff.o@woerden.nl

Leerplichtconsulenten

Ankie Bots: 06-35115408, bots.a@woerden.nl
Mariëtte Hitzert: 06-35113540, hitzert.m@woerden.nl
Chiel de Smale: 06-35115415, smale.c@woerden.nl
Saskia Boldewijn: 06-35113539, boldewijn@woerden.nl
Ruth Mijnals: 06-20094727, mijnals.r@woerden.nl
Susanne Smit: 0620094710, smit.s@woerden.nl

Opleidingsadviseurs en leerplichtconsulenten MBO

Els Jurg: 06-35115407, jurg.e@woerden.nl
Helma Vane: 06-35115409, vane.h@woerden.nl
Mariëtte de Jonge: 06-35115412, jonge.m@woerden.nl
Saskia Boldewijn: 06-35113539, boldewijn@woerden.nl
Ruth Mijnals: 06-20094727, mijnals.r@woerden.nl